Sport

Nasza biblioteka jest dostępna dla każdego ucznia     

więcej...

 

Biblioteka

 

Toys

Korzyści i zagrożenia związane

z Internetem.                     więcej... 

Internet

 

sport1

 

Nasze  sukcesy...            więcej...

 

Osiągnięcia

 

Books

  ... uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach zgodnie ze swoimi zainteresowaniami... więcej

 

 

 

 

 

Po szkole

Jesteś tutaj:

Start
W Zaczarowanym Świecie Nauki klasy I - III PDF Drukuj Email

 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się pracownia musicum, gdzie uczniowie grali na różnych instrumentach i urządzili wspólny koncert na bum rurkach. grając utwór „Mamma Mia”.  

Wielkie zaciekawienie wzbudziła również pracownia gardenium, gdzie uczniowie pod mikroskopem podglądali świat motyli. 

Pracownia gimnasticum to miejsce, w którym dzieci mogły sprawdzić swoją koordynację ruchową i równowagę w trakcie ciekawych ćwiczeń na rożnego rodzaju przyborach i przyrządach (a najłatwiej równowagi jest się nauczyć, balansując na krawędzi).Dzięki specjalnym okularom, uczniowie „zobaczyli” jaki wpływ na „normalny krok” ma zaburzone pole widzenia.

Pracownia astronomicum pozwoliła naszym uczniom na poznawanie elementów astronomii poprzez zabawę. Poprzez program multimedialny zaprezentowane były informacje z zakresu astronomii i kosmologii.

Podczas wizyty w pracowni humanicum dzieci mogły poznać budowę  i funkcjonowanie ciała człowieka oraz wzajemne zależności pomiędzy poszczególnymi układami wewnętrznymi organizmu. Uczniowie wykonywali proste zadania i eksperymenty. Największą radość sprawiła dzieciom składanka organów wewnętrznych człowieka.

Podczas zajęć w Opolu uczniowie zetknęli się z fascynującym światem nauki i technologii.Wszystkie zajęcia miały za zadanie pobudzić uczniów do poznawczego sposobu zdobywania wiedzy. Formuła nauka przez zabawę sprawdziła się w każdej pracowni i przyniosła wszystkim wiele satysfakcji.

Joanna  Kęsik

Zapraszamy do Galerii...

 

Kontakt

telefonPubliczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie
ul. Kolanowska 4, Zawada,
46-022 Luboszyce
tel.: +48 77 4212881
email:  pspzawada@interia.eu

Wykonanie: LinkNet.pl