Sport

Nasza biblioteka jest dostępna dla każdego ucznia     

więcej...

 

Biblioteka

 

Toys

Korzyści i zagrożenia związane

z Internetem.                     więcej...



 

Internet

 

sport1

 

Nasze  sukcesy...            więcej...

 

Osiągnięcia

 

Books

  ... uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach zgodnie ze swoimi zainteresowaniami... więcej

 

 

 

 

 

Po szkole

Jesteś tutaj:

Start Uczniowie
PDF Drukuj Email

Rok szkolny 2018/2019

W Drużynowych  Biegach  Przełajowych

 na 1200m (rocznik 2006/2007) drużynowo: dziewczęta  zajęły II miejsce,chłopcyIII miejsce;

indywidualnie: Patrycja Lukas  zajęła  I miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

W Pucharze Tumbarku w piłce nożnej – eliminacje wojewódzkie chłopaków U12 – drużyna zajęła III miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

W Gminnym Turnieju piłki nożnej halowej chłopców roczniki 2003-2005   drużyna zajęła II miejsce;

2006 i młodsi -  drużyna zajęła II miejsce 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

W Gminnych zawodach  w Dwa ognie – rocznik 2008 i młodsi:zespół zajął III  miejsce (chłopcy) 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

W XX TURAWSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

             Rocznik 2006 – 2007     dziewczęta na 600m – Patrycja Lukas   zajęła 1 miejsce

             Rocznik 2006 – 2007     chłopcy na 1000m   - Dominik Krawczyk   zajął  2 miejsce

             Rocznik 2004 – 2005     chłopcy na 1500m – Bartosz Gabor   zajął 3 miejsce

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Jakub Nowak zakwalifikował sie do grupy finałowej Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego i  zajął 6 miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Drużyna  chłopców z klas 7 i 8 zajęła II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 Paulina Musielak zdobyła II miejsce w XX Turawskim Biegu Przełajowym w kategorii dziewcząt, rocznik 2009-2010 .

W IX Maratonie Opolskim Paulina zajęła III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Karolina Wienczek została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

"Projekt kartki świątecznej 2018" organizowanym przez MDK w Opolu

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Rok szkolny 2017/2018 

 

W ramach turnieju "Co wiem o swojej gminie" odbył się konkurs plastyczny "Moja wieś dawniej i dziś",

w którym

Emilia Długosz  zajęła II miejsce

Natalia Fila  zajęła III miejsce

Paulina Kuczera zajęła III miejsce

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesłów!

 

szla4

 

 Paulina Musielak zdobyła III miejsce w XIX Turawskim Biegu Przełajowym w kategorii dziewcząt, rocznik 2009-2010 .

W XVI Atlantis  Biegu  Opolskim Paulina zajęła II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

piel 70

 

 

szla4

 

 

Ośmiu uczniów reprezentowało naszą szkołę w XIV Gminnym Konkursie Kroszonkarskim w Ligocie Turawskiej.

 

Anna Gryga zajęła II miejsce w technice dowolnej.

 

Paulina Kuczera zajęła III miejsce w technice rytowniczej.

 

Michał Opas zajął III miejsce w technice rytowniczej.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                              

 

Konkurs plastyczny „PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ”

Monika Marsolek z klasy V została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ 2018” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką plastyczną projektu kartki podtrzymującej tradycje Świąt Wielkanocnych. Praca naszej uczennicy była jedną z wyróżnionych i nagrodzonych spośród 201 nadesłanych prac. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz upominków połączone z wernisażem prac odbyło się 14 marca 2018 roku. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej aktywności twórczej.

                                                                                                                                                                                                                                                Sabina Mientus

nauczyciel plastyki

 

 

Rok  szkolny 2016/2017

 W Turawskich Biegach Przełajowych na dystansie 1000m

Dominik  Nowak  zajął  I  miejsce

Bartosz  Gabor  zajął  II miejsce

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

W Gminnym Turnieju Piłkarskim  chłopcy z klas 4 - 6 wywalczyli  III miejsce.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Dominik  Wienczek  zajął I miejsce w kategorii klas 2 w Talentiadzie Piłkarskiej.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

Praca   plastyczna  Emilki  Długosz  zajęła  I miejsce w konkursie pt."Szybuję w przestrzeni  odwagi"  zorganizowanym przez Galerię Sztuki Współczesnej w Opolu.

       

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Felix Hentschel  zajął drugie miejsce na etapie gminnym w Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

Felix Hentschel  zajął II miejsce w XIII Gminnym Konkursie Kroszonkarskim w Ligocie Turawskiej

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Dominik Nowak zajął  III  miejsce w  Wojewódzkim Konkursie Matematycznym.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

Maksymilian Spyra zajął II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Języku Niemieckim "Auch die Kleinsten Konnen was leisten".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

Weronika Dymarczyk zajęła I miejsce w Konkursie "Warto poznać... - wywiad z ciekawą osobą”  organizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

Michalina Pietras zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Polskiej Poezji zorganizowanym przez PSP w Osowcu.

Weronika Dymarczyk otrzymała wyróżnienie

Dominik Nowak otrzymał nagroda publiczności

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

ROK  SZKOLNY 2015/2016

 

Monika  Cielniaszek  zajęła  I miejsce 

Maja  Połonecka  zajęła IV  miejsce

w Gminnym Konkursie  Plastycznym  "Moja  wieś dawniej i dziś".

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Michalina  Piertas   zajęła  I miejsce  w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Z poezją na TY".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

W Konkursie  Recytatorskim z Języka Niemieckiego klas I - III

Malwina  Pietras  zajęła  II miejsce

Malwina  Wiench  zajęła  IV  miejsce

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

W  gminnych biegach  przełajowych 

 

Bartosz  Podbrożny  zajął  I miejsce w biegu na 1000m

 

Natalia  Czech  zajęła  III  miejsce w biegu na 300m

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

W międzyszkolnym  konkursie  z języka  angielskiego  Aleksandra  Znamirowska  zajęła  II miejsce.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Rok szkolny 2014/2015  

 

    W Gminnym Turnieju o Puchar Prezesa Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła", który odbył się w Węgrach 17 czerwca 2015r. nasza drużyna piłkarska zajęła III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 Laureaci konkursów wojewódzkich zostali uhonorowani.      

18 maja w sali koncertowej Filharmonii Opolskiej odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa opolskiego zorganizowanych przez Kuratorium Oświaty we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Opolu. Rafał Rippel - Opolski Wicekurator Oświaty - i Maria Nowak -Dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji - nagrodzili laureatów konkursów oraz ich opiekunów.

Michał Badowski odebrał nagrody i tytuł laureata z przedmiotu historia.

 

Gratylujemy i  życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Bartosz Podbrożny zajął I miejsce w XVI Turawskim Biegu Przełajowym w kategorii: chłopcy 2005-2004.

Felix Hentschel  zajął  II miejsce.  Impraza odbyła się 16 maja 2015r.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.                    

 

 

W konkursie plastycznym  "Mój ekologiczny dom" zorganizowanym przez Centrum Handlowe Turawa Park zostałi wyróżnieni: Maja Połonecka, Weronika Dymarczyk, Emilia Kochanek i Felix Hentschel, którzy otrzymali także zestawy ekologicznych puzzli. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Natomiast laureatką I miejsca została Wanessa Kansy, która to otrzymała w nagrodę czytnik e-book mogący pomieścić w sobie nawet 500 książek.

Dziękujemy za udział w konkursie popularyzującym proekologiczne postawy i serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

 

 

W Konkursie Kroszonkarskim zorganizowanym przez Urząd Gminy Turawa i Wiejską Izbę Regionalną

Monika Konieczny zajęła II miejsce,

Felix Hentschel  zajął II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 Rok  szkolny 2013/2014

 

Adam Panek zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym. Został również finalistą Wojewódzkiego Konkursu  Historycznego.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

W Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego

tytuł finalisty uzyskał Dawid Peszka,

tytuł laureata zdobył Łukasz Młynek.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

Rok szkolny 2012/2013

 

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" zajęła drużyna w składzie: Michał Badowski, Jakob Geppert, Jakub Mazur, Dawid Rychlik, Kamil Miron, Rafał Twardawski, Wojciech Netter, Mateusz Ryba, Mateusz Gabor, Kamil Sakowski, Adam Passon, Kamil Zgorzelski, Adrian Krok. Kamil Sakowski został najlepszym bramkarzem turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                               

 

14  uczniów z VI klasy wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Panda 2013" z j. polskiego. Na wyróżnienie zasługuje Paulina Kupka, która zmieściła się w pierwszej dziesiątce uczestników, a było ich 775.

Brawa dla niej. Myślę, że w przyszłym roku również sprawdzimy swoje kompetencje.

                                                                                                          Barbara Stankowska

     

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                     

 

W Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej "Drzwi wiary...Chrystus drogą naszego zbawienia"

tytuł laureatki otrzymała Justyna Pielużek, uczennica VI klasy.

Gratulujemy i życzyny dalszych sukcesów!

                                                      

 

W Konkursie Przyrodniczym na etapie gminnym

  • II miejsce zajęli- Adam Panek (kl. V) i Justyna Pielużek (kl. VI)
  • III miejsce zajęła - Karolina Zacharków (kl. VI)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                 

 

W Konkursie Historycznym na szczeblu gminnym

  • II miejsce zajęła Paulina Kupka (kl. VI)
  • IV miejcse zajął Paweł Weber (kl. VI)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                       

 

W Konkursie Języka Polskiego na szczeblu gminy

  • I miejsce zajęła Paulina Kupka, uczennica VI klasy
  • II miejsce zajęła Justyna Pielużek, uczennica VI klasy

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                      

W Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego 

na szczeblu gminy: 

  • Łukasz Młynek (kl. V) zajął II miejsce
  • Paweł Weber (kl. VI) zajął III miejsce
  • Adam Passon (kl. VI) zajął IV miejsce

na szczeblu wojewódzkim:

  • Łukasz Młynek został laureatem.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                             

 

                            Rok szkolny 2011/2012

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Stowarzyszenia Rodziców "Przyjazna Szkoła" zajęła drużyna w składzie: Tomasz Joszko, Jakub Kozłowski, Michał Janota, Maciej Smok, Kamil Czech, Adam Sokolski, Marcel Woźny, Dawid Sałata i Kamil Sakowski.

      

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

                             szlacz2

 W Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej

                                             "Drogi powołania. Życie konsekrowane."

udział wzięły:

  • Karolina Zacharków - uczennica V klasy
  • Justyna Pielużek - uczennica V klasy

tytuł finalistki uzyskała 

  • Justyna Pielużek 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

                            szlacz1

 W Gminnym Konkursie Recytatorskim "AUCH DIE KLEINSTEN KÖNNEN WAS LEISTEN",

który odbył się w Turawie, uczniowie naszej szkoły zajęli:

II miejsce - Michał Badowski  (III klasa)

II miejsce - Bartosz Gabor  (I klasa)

III miejsce - Sandra Lakota (III klasa)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

                             

 W Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego

na szczeblu gminnym:

  • Łukasz Młynek z IV klasy zajął II miejsce
  • Adam Passon z V klasy zajął IV miejsce

  na szczeblu wojewódzkim:

  • Łukasz Młynek uzyskał tytuł "laureata"
  • Adam Passon uzyskał tytuł "laureata"     

Obaj zdobyli 86% możliwych punktów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

                           

 W  Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym

 tytuł finalisty uzyskała

  • Joanna Balcer uczennica klasy VI

 Na szczeblu gminy zajęła II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

                           

 W Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization Jazz Dance, Modern, Ballet/Pointe

w Grójcu:

  • Maria Gajda - uczennica IV klasy - zajęła II miejsce w kategorii mini formacji
  • Barbara Gajda - uczennica VI klasy - zajęła I miejsce w duetach i II miejsce w kategorii mini formacji

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Kontakt

telefonPubliczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie
ul. Kolanowska 4, Zawada,
46-022 Luboszyce
tel.: +48 77 4212881
email:  pspzawada@interia.eu

Wykonanie: LinkNet.pl